Adını son yıllarda daha çok duyuran http://bilgiwebs.com/?plemjaw=conocer-chicas-hermosillo&f69=67 TVS, heyecan verici iki modeliyle herpes dating sites nyc 2018 senesinde piyasada tekrar söz sahibi olmak istiyor. follow link BMW ile yapılan ortaklık sonucu, get link TVS işleri başka bir boyuta taşımış gibi olacak ki, yeni model tasarımlarında ve özelliklerinde bunları hissedebiliyoruz. Gelin 2018’de yollarda göreceğimiz iki modele bakalım.

1)Apache RTR 200

follow Commuter tarzında olan Apache modellerine 200 cc’lik motor bloğuna sahip How to make a wire money tree RTR 200 modelini getiren see TVS, commuter sınıfına yeni bir tasarım anlayışı kazandıracak olabilir. Yurt dışında best online binary options broker\'a etanol ile çalışan modeli de bulunan RTR 200 etanollü modeli ülkemize gelecek gibi görünmüyor. Fiyat aralığı enter 10 ile 11 bin lira arasında olacak olan modelin bu sene http://uetd-hessen.de/?deuir=sie-sucht-ihn-schwetzingen&2db=98 racing edition’ı da çıktı. Model misan ayında ise bayilerde yerini alacak.

Teknik özellik videosu:

2)Apache RR 310

BMW ile ortak geliştirilen januvia cost in mexico G310 modelinden sonra, motosikletin kalbi olan motor bloğundan yola çıkarak voltaren dolo extra 25 mg preis RR310‘u üreten price of cleocin TVS, ağırlık ve beygir olarak herkesi şaşırttı. 169 kilogram ağırlıkta 34 beygir güç üreten modelin son hızı ise 160(sürücü ve yol şartlarına göre değişebileceği belirtilmiş). TVS yetkilileri tarafından şasi, süspansiyon(KYB Yarış Süspansiyonları mevcut) ve aerodinami için çok uğraşıldığı söyleniyor.

 

Tasarım olarak köpek balığından ilham alınan modelin farları da BI-LED teknolojisinde üretilmiş. Michelin Pilot Street Radial lastikler ise modelin üzerinde gelen lastikler. Süspansiyon konusunda sınıfının en iyi süspansiyonu olduğu iddia ediliyor. TVS’nin şimdiye kadarki en büyük hacimli modeli nisan ayında bayilerde yerini alacak.

Tasarım:

Saf yarış ustalığı:

Motor:

Aerodinami:

Sürüş dinamikleri:

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı buraya girin