Motosiklet sürücü ekipmanları, yeni başlayacaklar için tam bir karmaşa. Sağlamlık, kullanım ömrü, tarz… Hepsi birbirinden farklı etmenler. Ekipman kalitesini +1 ile +10 arasında sıralarsak; yeni başlayacaklar için +7, uygun yollu ekipmanları sıralıyoruz:

Kask: Suomy Halo Biaggi Replica Kask

Suomy, yapılan testlere göre şimdiye kadarki en sağlam termoplastik kask olduğunu iddia ediyor. Düz siyah rengi ve çeşitli baskılı renkleri mevcut. Kaska buradan, diğer renklerine de buradan ulaşabilirsiniz.

Mont: Venom Tourex Touring Siyah-Gri Motosiklet Ceketi

Venom Tourex Touring Siyah-Gri Motosiklet Ceketi, 600 D sürtünmeye dayanıklı kumaştan üretilmiştir. Nefes alabilen rüzgar ve su geçirmez silikon lamineli iç astarı ve çıkartılabilir polyester içliği mevcuttur. Omuz ve kollarda rekleftif şeritler mevcuttur. 2 adet dış cebi ve 2 adet iç cebi bulunmaktadır.

Tourex Touring Siyah-Gri Motosiklet Ceketi, göğüste 2 adet su geçirmez fermuarlı havalandırma cebi bulunmaktadır. Bel, kol ve bilek genişliği ayarlanabilir. Pantolon bağlantı fermuarına, dirsek ve omuzlarda CE onaylı korumalara ve sırtta soft korumaya sahiptir.
Modele buradan ulaşabilirsiniz.

Pantolon: TECH90 Kevlar Kot Ilgaz Bej Kanvas Korumalı Motosiklet Pantolonu

TECH90 Kevlar Kot Ilgaz Bej Kanvas Korumalı Motosiklet Pantolonun, çarpma bölgelerinde Kevlar® iç meteryal, çarpma bölgelerinde Kevlar® dizde 360° ayarlanabilir İmpatec® koruma ve yanlarda İmpatec® koruma bulunmaktadır. Antialerjik yıkama ve bacak kısmında kargo cebi mevcuttur. TECH90 Kevlar Kot yüksek kalite kanvas kumaştan üretilmiştir. Dizdeki korumalar dıştan çıkarılabilir. Modele buradan, diğer tech-90 modellerine de buradan ulaşabilirsiniz.

Eldiven: Five Gloves TFX Air Siyah Motosiklet Eldiveni

  • Kabartmalı örgü yapıya sahiptir.
  • Havalandırma kanalları bulunmaktadır.
  • Sıcak havalarda kullanılabilir hafif bir yapıya sahiptir.
  • Şehir sürüşlerinde ideal olarak kullanılabilmektedir.

Modele buradan ulaşabilirsiniz.

Bot: Rockwell Cafe Impactec Motosiklet Botu

Rockwell Cafe Impactec Motosiklet Botu, üst kısmı nefes alabilen ve suya dayanıklı orjinal süet deri. İşlenebilir ve nemli emici Air Space 3D mesh astara sahiptir.Impactec ile ayak parmakları, topuk ve ayak bileği koruyuculara sahiptir.Çıkarılabilir anatomik, kemer desteği Ortholite tabanlık ve Antislip lastik dış tabana sahiptir. Bunların yanı sıra değerlendirilmiş deri değiştirici desteği, Yan ve topuklu yansıtıcı çizgiler ve Tasarım sayesinde günlük kullanıma uygundur. Kum rengindedir. Modele buradan ulaşabilirsiniz.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı buraya girin