source site Yamaha Motor’un, ‘eşsiz Yamaha tarzını’ yansıttığı, İstanbul Ataşehir’de konumlanan yeni genel merkezinin açılışı özel bir davetle gerçekleştirildi. Yamaha Türkiye Genel Müdürü Bora Berker Cansever’in ev sahipliğinde gerçekleşen açılışa Yamaha Motor Avrupa’dan üst düzey yöneticiler, sektör temsilcileri ve marka iş ortakları katıldı.

go site

http://unbeatableconservatories.co.uk/miosds/4947
Kalabalık davetli grubunun katıldığı açılışta konuşma yapan Bora Berker Cansever ‘2018 bizim için yenilenme yılı oldu, genel merkezimiz de hayata geçirdiğimiz yeniliklerden birisidir. Bu kapsamda Türkiye’deki varlığımıza yatırımlarımızı arttırarak ve hizmetlerimizi geliştirerek devam ediyoruz. Ülkemizde geniş bayi ağımız ile birlikte en büyük hedefimiz olan hayat boyu Yamaha müşterisi yaratma yönündeki çalışmalarımıza yeni genel merkezimizde devam edeceğiz. Markamız her zaman rekabetçi, yenilikçi ve sınırları zorlayan bir marka olmuştur. Geçmişte olduğu gibi önümüzdeki dönemde de, Yamaha markasını ve müşterilerimize sunduğumuz ürün ve hizmetleri güçlendirmek için çalışmalarımızı aynı motivasyon ile arttırarak sürdüreceğiz” dedi.

go site

http://camanual.com/wp-json/oembed/1.0//"http:////camanual.com//applications-for-selection-of-ca-firms-as-concurrent-auditors-for-the-period-july-2017-to-june-2018-in-dena-bank///"  

eurochallenge rencontre homme

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı buraya girin

12 citas para navidad online espaа“ТБol

http://faithsmedicalservices.com/maljavkos/5588

free dating sites sites

go to site

source link