BMW Motorrad sezonu Motobike Istanbul Fuarı’nda açtı.

İstanbul Fuar Merkezi’nde 22 Şubat – 25 Şubat tarihleri arasında gerçekleşecek Uluslararası Motobike Istanbul Fuarı’nda Borusan Otomotiv, tüm BMW Motorrad modelleri, geniş BMW Motorrad aksesuar yelpazesi ve BMW sürücü donanımları ile motosiklet severler ile buluştu.

546 m2’lik BMW Motorrad standının bu sene ön plana çıkan modelleri, dinamik ve güçlü karakterinden ödün vermeden yenilenen BMW F 750 GS ve F 850 GS oldu.

Touring segmentinin yeni temsilcisi olan K 1600 Grand America ve K 1600 Bagger fuarda sergilenen diğer iki önemli model.

Ayrıca 250 ve 500 cc arası Adventure segmentine yön verecek G 310 GS modeli, Motobike Istanbul’da ziyaretçilerin beğenisine sunuldu.

Borusan Otomotiv BMW Motorrad Genel Müdürü Uğur Sakarya “Bu yıl BMW Motorrad için rekor satış hedefliyoruz. Özellikle giriş segmentindeki yeni modelimiz G 310 GS ve Mayıs ayında satışına başlayacağımız F 750 GS ve F 850 GS modelleri ile satışlarımızı arttıracağız. 2018 yılında ilk kez kamu satışları hariç 1000 adedin üzerinde satış planlıyoruz” dedi.

BMW Motorrad sezonunu açmak için Motobike Istanbul Fuarı’na çok iyi hazırlandıklarını belirten Uğur Sakarya “G 310 GS , F 750 GS, F 850 GS ve K 1600 Grand America modellerimizi ilk kez motosiklet severlerin beğenisine sunarak, bu yıl da fuarın yıldızı olacağımıza inanıyorum. Aynı zamanda fuar süresince geniş ürün yelpazesindeki BMW Motorrad sürücü donanımları ve aksesuarlarını da ziyaretçilerimizle buluşturarak, kendilerine satın alma imkanı sağlayacağız” dedi.

BMW Motorrad heyecanı BMW Studio’da devam edecek…

 

 2018 motosiklet sezonunu Uluslararası Motobike Istanbul fuarında açan Borusan Otomotiv BMW Motorrad, 28 Şubat -8 Mart tarihlerinde sezona BMW Studio’da devam edecek.

Akasya AVM’de bulunan BMW Studio, birbirinden özel BMW Motorrad modellerini özel bir showroom konsepti ile motosiklet severlerle buluşturacak ve ziyaretçilerine modellerini daha yakından tanıma olanağı sunacak.

250 ve 500 cc arası Adventure segmentine yön verecek G 310 GS modelinin ön planda olacağı BMW Studio’da ayrıca K 1600 Grand America modeli de yer alacaktır.

28 Şubat Çarşamba günü saat:19:00’da BMW Studio’da gerçekleştirelecek Açılış Kokteyli’ne davetlisiniz.

Fiyat Listesi için tıklayınız.

 

 

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı buraya girin