enter site KTM RC16 takımı, ikinci sezonlarını geçirecekleri https://www.tuseguro.com/kambjasie/4095 MotoGP‘de bu sezon yarışacakları motosikletin örtülerini kaldırdı. enter site Salzburg Havaalanında Red Bull’un isim sponsoru olduğu financial arrangement dating Hangar-7‘de gerçekleştirilen lansmanda, trading demo gratuita Pol Espergaro ve http://hickscountry.com/sitemap-pt-page-2014-06.xml Bradley Smith‘in kullanacağı motosikletler göz kamaştırdı. İki sürücüye bu sene test sürücüsü site de rencontre arabe chrа“ТЉtien Mika Kallio da eklenecek.

Geçen sezonu http://orpheum-nuernberg.de/?bioede=bin%C3%A4re-optionen-konto&b93=c4 beşinci olarak tamamlayan takım bu seneki hedefleri arasında geçen sene bitirdiğimiz yerde devam etmek ve http://aquanetta.pl/?kostromesp=opcje-binarne-jak-zarabia%C4%87&3c6=1e üst sıralarda olmaya devam etmek istediklerini belirtti.

Geçen sezon ilk seneleri olduğu için go sınırsız kaplama değişikliği olan takım bu sene bu hakkını click kaybedecek. Fotoğraftaki karenaj kaplamaları ile yola devam edilecek.

Burriam’da sezon öncesi test sürüşlerini Malezya’daki bir kaza sebebiyle kaçıran Espergaro: “KTM’i kullanmanın en iyi yanı, yarışı kaçıncı bitireceğinizi asla bilemezsiniz. Geçen sene son ikide başladığımız yarışı ilk onda bitireceğimizi kimse söyleyemezdi .” 

Diğer sürücü Smith ise: “Çok fazla tur, çok sayıda iyileştirme, çok fazla veriyi anlama ve şu anda sahip olduğumuz her şeye giren 14 günlük test sürecini başardık. Bu şekilde mevsime başlamak heyecan verici, herşeyi bir araya getirirsek, geçen sene bitirdiğimiz gibi aynı seviyede geri dönebileceğimizi bilmek heyecan verici.” açıklamalarında bulundular.

Yeni sezon bu hafta sonu Katar yarışı ile start alıyor.

MotoGp ile ilgili sezon haberlerine BURADAN  ulaşabilirsiniz 🙂

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı buraya girin