Bu sene İstanbul dahil olmak üzere ülkemizde pek kışmevsimini yaşayamadık, bu yüzden bir çoğumuz akü kutup başlarını yerinde bıraktı. Bahar da ha geldi ha gelecek derken yağmurlu ve çamurluhavalar bu hafta sonu kendini güneşebırakıyor. Sürmek Lazım haber editörlerinin uzun uğraşlar sonucu meteorolojiden aldığı son haberlere göre önümüzdeki haftasonu sezonu açmak için şimdilik iyi gözüküyor. ÇarşambaPerşembe veCumayağacak yağmur hafta sonu yerini güneşe bırakıyor fakat güneşe aldanmamakta fayda var, içlikler şimdilik yerinde kalsın, gerekirse çantaya mont içine giymelik bir kapşonlu almakta fayda var. Şile’deakşam dönüş yolunda hava soğuk olur.

ISTANBUL

Peki nereye gazlıyoruz?

İstanbulve çevresinde yaşayanlar için Şile-Darlık yolutam anlamıyla muazzam bir rota. Bir nebze de olsa düzgün asfaltıve sakin havasıylamotosiklet sürücülerinin vazgeçilmezi, hele bir de hafta içi yağan yağmur asfaltı temizlerse tadından yenmez. Yaşadığınız şehirde bulunan bu tarz yollara kendinizi atmak, bünyenize pozitif şeyler bırakabilir. Mutlu olabilir, yıllardır aradığınız huzura erebilirsiniz.

Geçen sene Sürmek Lazım ekibinden AytekBeyin HondaCBR600F ile Darlık’ta çektiği videoyu izleyip konum hakkında fikir sahibi olabilirsiniz. Motosikleti olanları sürmeye, olmayanları da üzülmemeye davet ediyoruz. Keyifli ve güvenli sürüşler.

Kaynak: MGM

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı buraya girin