Bu çamurlu ve yağmurlu günlerde evde sıkılan motosiklet severler için Sürmek lazım ekibi olarak en beğendiğimiz 5 motosiklet mobil oyununu derledik. Her oyunu deneyimleyip aşağıda deneyimlerimizi paylaştık. Bakalım beğenecek miyiz?

Traffic Rider

Traffic Rider

Soner Kara tarafından geliştirilen gerçekçi motor yarış oyunu Traffic Rider Anroid için yayınlandı. kısa sürede çok tuttu. Oyunda scooter’dan başlayıp Kawasaki H2R ‘a kadar uzanan bir yolumuz var. Her türlü motosiklet türünü kullanabilmeniz mümkün.

Oyunun amacı ise adından da anlaşılacağı üzere trafikten kaçmak 🙂 Oyun belki geniş görüşünüzü bile geliştirebilir demedi demeyin:)  Bir dönem ekipcek baya tutkunu olmuştuk. Bence bir deneyin derim.

ANDROİD  İNDİR   

.

.

.

.

.

SBK 16

Geçen sene SBK15 oyunu varken de gerçek 3D deneyimi sunan ve gerçeğe yakın fizikleri olan oyun bu sene Uluslararası Motosiklet Federasyonu tarafından düzenlenen SBK yarışının resmi oyunu SBK16 Official mobil oyunu olarak çıktı.

 

Çok daha iyi görsel deneyim sunan oyun bizce baya başarılı. Fakat bu oyun için güçlü bir telefon şart 😛

.

.

.

.

.

Top Bike: Street Racing & Moto Drag Rider

Top Bike: Racing & Moto Drag

 

Top Bike ile aksiyon dolu drag yarışlarına katılabilirsiniz. Meydan okuduğunuz her yarışta ödül olarak aldığınız paraları biriktirerek oyunun zengin motosiklet kontenjanından dilediğinizi satın alabilirsiniz.

Drag üzerine kurulu bir oyun DRAGcılara tavsiye edilir 😛 Görüntüler de çok tatmin etmese de fena sayılmaz  bizce. Reflekslerine güveneni bekleriz.

.

.

.

.

.

 

Trial Xtreme 4

Trial Xtreme 4

 

Motokros türünde bir yarış oyunu olan Trial Xtreme 4′ de Trial motosikletlerle ordan oraya zıplıyorsunuz. Bir Cross motor kullanıcısı iseniz yağmur çamurdan bunalıp evde otururken sıkılmak yerine bu oyunu oynayabilirsiniz:)

Onlarca bölümde birbirinden zorlu platformlarda şovunuzu sergileyebilirsiniz. Görüntü kalitesi çok iyi olmasa da bizce zevkli bir oyun yapmayı becermişler. Online oyun imkanıyla da global çapta yarışabiliyoruz.

.

.

.

.

.

 

Bisiklet Yarışı 3D Bike

Bike Racing 3D

Benzer bir başka Motokros oyunu daha. Görüntü kalitesi Trial Xtreme 4 ‘ den az daha kötü olsa da 60 yarış pisti ve 5 farklı iyi modellenmiş motosiklet seçeneği bulunuyor.

Kötü bir türkçe çevirisi olsa da ( bkz. Bike – Bisiklet olarak çevrilmiş halbuki motosiklet 🙂 ) bizce denemeye değer oyunlar arasında. Fakat İOS tarafında oyun ne yazık ki mevcut değil 🙁

 

 

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı buraya girin