BMW’nin racing motosiklet yapma fikri bizi gerçekten çok heyecanlandırdı, 1000cc’lik racing segmenti yıllardır japonlar tarafından domine ediliyordu ta ki BMW avrupalı motosiklet olaylarını japon fiyatına yapana kadar; BMW S1000RR’ı sanırım sevmeyen yoktur?

Geçtiğimiz dönemlerde G310’lar ile birlikte BMW düşük hacimli motosiklet segmentlerine de göz koyduğunu az buçuk belli etmişti. 600’lük segmentine de Nicolas Petit isimli endüstriyel tasarımcı bir abinin çizdiği S 675 RR konseptiyle niyeti olur umarız. Nicolas beyin portfoliosunda Kawasaki, Yamaha, Ducati gibi bir çok farklı marka için hazırladığı sapık konsept motosikletler mevcut, şuradan bakabilirsiniz.

675cc 3 silindirli motor bloğuna sahip olan BMW S 675 RR konsepti BMW Motorrad  tarafından hayata geçirilirse muhtemelen bir çok arkadaş toplanıp kredi için bankanın yolunu tutabiliriz 🙂

Ayrıca Fransız Nicolas beyciğim sadece S 675 RR ile kalmamış, bunun yanında yarış versiyonu, S 675 naked versiyonu ve S 675 XR olmak üzere toplam üç versiyonunu daha çizmiş.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı buraya girin