http://thenovello.com/alfondie/elkos/2339 Bahar ve yaz aylarında motosikletlerini sorunsuz kullanmak isteyenler, geleneksel hale gelen ‘Bajaj Servis Kampı’nda’ bir kez daha buluşacak. Kostenloser see zur Ermittlung des Intelligenzquotienten mit Auswertung und Analyse 24 ve 25 Mart 2018 tarihlerinde follow İstanbul’da bulunan rencontre chamanique dole Bajaj servis noktalarında gerçekleştirilecek kampta, Bajaj motosikletlere si puo fare soldi nenne operazioni di opzionu binarie ücretsiz genel kontrol yapılacak ve tespit edilen sorunlar giderilecek.

Dünyanın en büyük motosiklet üreticileri arasında yer alan ve Türkiye pazarında Kuralkan Motorlu Araçlar A.Ş tarafından temsil edilen Bajaj, geleneksel hale getirdiği ‘ http://fhlchristianministries.org/?encycloped=Fair-trade-federation-products&893=b5 Bajaj Servis Kampı‘nı bu yıl http://creatingsparks.com.gridhosted.co.uk/?endonezit=best-online-binary-options-broker'A=0 24 Mart 2018 Cumartesi ve click here 25 Mart 2018 Pazar günlerinde düzenleyecek. İstanbul’da bulunan source link 14 Bajaj servis noktasında http://pialadunia.es/?espikoleto=mejores-sitios-citas-online&098=1f 10:00-17:00 saatleri arasında ilk olarak gerçekleştirilecek bakımlara İstanbul dışındaki Bajaj sahipleri İstanbul’a gelerek katılabilecekler.

best vancouver online dating site

Bahar ve yaz aylarında motosikletlerini sorunsuz kullanmak ve bakımı yaptırmak isteyenlerin buluşacağı ‘ source url Bajaj Servis Kampı ücretsiz olacak. Bajaj tutkunlarını bir araya getirecek  ‘Bajaj Servis Kampı’nda ayrıca motosiklet sürücülerinin sorunları dinlenecek ve yeni modellerin test sürüşleri ile takas imkanları da katılımcılara aktarılacak.

Titizlikle yapılacak genel kontroller sonrasında; yağ ve yağ filtresi değişimi, zincir temizliği, zincir ayarı ve yağlama da ücretsiz olarak sunulacak. Bu etkinliğe katılacak 3 motosiklet tutkunu da ayrıca sürpriz hediyeler kazanacak.

 

Bonus:

BAJAJ SON FİYATLAR

BAJAJ SON MODELLER

 

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı buraya girin